לרגל השקת האתר 15% על כל האתר

לרגל השקת האתר 15% על כל האתר

תקנון ומדיניות החנות

ביצוע הזמנה באמצעות האתר מהווה אישור למדיניות החברה. יש לקרוא את תקנון זה.
● עיכוב במסירת המוצר מסיבה שלא תלויה בחברת ביליבום ו/או צדדים שלישיים,
לא תזכה את הלקוח בפיצוי.
● מסירת פרטים שאינם נכונים בעת ביצוע ההזמנה באתר היא עבירה פלילית. ביליבום שומרת לה את הזכות לבטל כל זכייה, כל עסקה או כל רישום לאתר למי שהגיש פרטים כוזבים או לכל מי שמנסה לפגוע בניהול התקין של האתר, בהתאם לשיקול הדעת של החברה.
● חברת ביליבום שומרת לעצמה את הזכות ואת שיקול הדעת הבלעדי לסרב לאפשר למשתתפים לא רצויים ולא אמינים גישה לאתר.

• המוצרים המוצעים למכירה באתר מפורטים בעמודים של האתר.
התמונות להמחשה בלבד.
● החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים בהתאם לשיקול דעתה וללא הודעה מוקדמת.
● לאחר אישור העסקה על ידי חברת האשראי תישלח ללקוח הודעה על אישור העסקה. ספירת הימים למועד האספקה של המוצר תחל מהמועד שבו יתקבל אישור על העסקה מחברת האשראי.
● כל המוצרים באתר כוללים מע”מ.
● דרך ההתקשרות עם הלקוח תיעשה בהתאם לפרטי ההתקשרות שנמסרו בעת הרישום.

לא תתאפשר החזרת או החלפת מוצרים בהתאמה אישית כגון: מארזים/ עם עיצוב אישי והקדשה אישית לאחר שעוצבו ויוצרה בהתאמה אישית ללקוח לפי תמונות ששלח לחברה.
• ניתן לבצע ביטול בכפוף לך שהחברה טרם החלה לייצר את המוצר עבור הלקוח בהתאמה אישית.
• ניתן לבצע החלפה והחזרה של כל מוצר אחר שאינו פרסונלי ושאינו יוצר בהתאמה אישית ללקוח בהתאם לחוק הגנת הצרכן הדן בביטול עסקאות, התשע”א, 2010, ביטול עסקה לרכישת מוצר כזה יהיה עד לארבעה עשר יום לאחר קבלת המוצר או מסמך הגילוי, לפי התאריך המאוחר מבין שניהם, בתנאי שהמוצר יוחזר לחברה כשהוא ארוז באריזתו המקורית.
● הודעה על ביטול העסקה יש למסור בהזדמנות הראשונה למייל [email protected], או במספר טלפון 0536707670

● בעת ביטול עסקה שאינה בגין הפרת חוזה, פגם במוצר, אי התאמה או אי הגעה במועד, כספו של הלקוח יושב בניכוי דמי ביטול של מאה שקלים או חמישה אחוז ממחיר המוצר, לפי הסכום הנמוך מבין שניהם.
מדיניות משלוחים ומועדי אספקה
● אפשרויות המשלוח הינן משלוח עד הבית באמצעות חברת שליחויות חיצונית. צורת המשלוח וגביית המחיר עבורו תיעשה בהתאם לבחירת צורת המשלוח על ידי הלקוח.
● איסוף עצמי מחנות החברה, בתיאום מראש, מרחוב יעקב פריימן 20 ראשון לציון

מארזים
משלוח מהיום למחר עד הבית עם שליח
תכשיטים
תכשיטים עם חריטה בהתאמה אישית עד 10 ימי עסקים משלוח בעלות 20 שח עד בית לקוח.
תכשיטים ללא התאמה אישית/קרמים/בשמים/בלוקים/תשמישי קדושה/כלי נוי
משלוח מהיום למחר לכל הארץ למעט חריגים בעלות 30 שח עד לבית הלקוח.
משלוח מוזל עד 5 ימי עסקים לכל הארץ 25 שח עד לבית הלקוח.

ספירת ימי האספקה תיעשה לפי ספירת ימי העסקים. הספירה כוללת רק את ימות השבוע מראשון ועד חמישי ואינה כוללת את ימי שישי, שבת וימי חג.

● משלוח עד הבית מתבצע על ידי חברת שליחויות חיצונית. יום לפני מועד ההגעה תישלח ללקוח הודעת SMS מחברת השליחויות עם לינק למעכב המשלוח ולינק ליצירת קשר בווטסאפ עם חברת השליחויות לכל שאלה. על הלקוח להיות זמין בטלפון ביום קבלת המשלוח. לקוח שלא יהיה זמין טלפונית ולא יהיה ניתן להשיגו יישא בעלות משלוח נוספת
● מסירת פרטים לא עדכניים ולא מדויקים באשר ליעד המשלוח תמנע את הגעת המשלוח ליעדו ותחייב את הלקוח בעלות משלוח נוספת כדי להבטיח שהמוצר יגיע ליעדו במהירות האפשרית, חובה על הלקוח למסור פרטים מלאים ומדויקים (אנא וודאו את מספר הטלפון המוזן בעת המשלוח עד הבית מספר פעמים!)
אחריות החברה

● המוצר עובר בקרת איכות קפדנית ביותר לפני שליחתו ללקוח.
● בעת רכישה של מוצרים באתר תינתן ללקוח אחריות בהתאם לנאמר בדף המוצר באתר וגם בחשבונית הרכישה.
● החברה לא תהיה אחראית למוצר במקרים שבהם ניכרים במוצר סימני פגיעה, וכן במידה נגרם למוצר נזק או בלאי בלתי סביר או נעשה תיקון על ידי גורם בלתי מוסמך במקום על ידי היצרן או החברה.
● חברת ביליבום שומרת לעצמה את הזכות להחליט על החלפת המוצר או תיקון המוצר, במסגרת האחריות, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.
● באם נפלה טעות בתיאור הפריט באתר, לא ייחיב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר.
● בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או תוצאתי.
● החברה אינה אחראית לשימושים שיעשו על ידי הלקוח ו/או המזמין שלא בהתאם להוראות החברה.
● הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, יחד עם זאת הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש.
מדיניות פרטיות
● חברת ביליבום מחייבת לעשות כמיטב יכולתה כדי לשמור על פרטיות הלקוח ועל סודיות הפרטים שנמסרו בעת הרישום.
● כל פרטי הלקוחות נשמרים באתר החברה, והחברה מתחייבת כי איננו מעבירים את פרטי הלקוח לצד ג’.
● אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
● אם על אף כל האמצעים הבטיחותיים שנוקטת החברה כדי לשמור על סודיות מאגר הלקוחות, יצליח צד שלישי לחדור למידע המאובטח ולהשתמש בו לרעה, ללקוח לא תהיה טענה, תביעה או כל דרישה כלפי החברה.
**במידה והלקוח סבור כי המוצרים שנרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, מוזמן לפנות לטלפון 0536707670 או למיל [email protected] ונדאג לטפל בפנייתך בהקדם האפשרי.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן